KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124145
nr 1512 4145
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Tunnelbana". Signerad. Olja på duk, 55x65 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:11:00
17/12 08:49:24
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano